Internetová poradna » Dlužníci, dluhy

Jméno a příjmení:
ID dotazu: 20150701
Sekce dotazů: Dlužníci, dluhy
Předmět dotazu (nadpis): Jedná o dluh z 2008, částku jsem uhradila, dá se ještě proti tomu u společnosti TM odvolat, podat reklamaci?
Text dotazu: Zjistila, že se jedná o dluh z roku 2008 za porušení podmínek, částku jsem uhradila, dá se ještě proti tomu u společnosti TM odvolat, podat reklamaci? před několika dny přišel na adresu mého bývalého bydliště dopis od společnosti APS s výzvou na uhrazení dluhu společnosti T-Mobile. Telefonicky jsem se spojila s pracovníkem APS,kde jsem zjistila,že se jedná o dluh z roku 2008 za porušení smluvních podmínek. Částku jsem obratem uhradila a můj dotaz zní,dá se ještě proti tomu u společnosti TM odvolat,podat reklamaci? Smlouvu ani účet u TM v současnosti nemám,nemůžu se podívat na vyůčtování,případně za co přesně pokuta je. Jde mi taky o to,že se o zaplacení domáhají až po sedmi letech...
Vloženo: 11. října 2015, 09:46 hod.
Odpověď na dotaz: Reklamovat jste měla v době kdy vám bylo vystaveno vyúčtování. To že jste dluh uhradila jste v podstatě svůj dluh uznala. Promlčecí doba je 3 roky jestli to byla tehdy smlouva podle tehdy platného obchodného zákoníku byla promlčecí doba 4 roky. Domnívám se, že jste zbytečně zaplatila.
Odpovězeno: 17. října 2015, 12:47 hod.

|